Lokalita: celá Česká republika (změnit region)
Ve Vašem městě a okolí nabízíme 268 služeb

Fotografie v záhlaví Landkiting kurz

chcete si zalétat s drakem? Vychutnejte si adrenalin každou buňkou Vašeho těla! Vyzkoušejte si landkiting – adrenalinový sport, který nemá obdoby. Záleží jen na Vás a síle větru, jak adrenalinová Vaše jízda bude, ale věřte, že zažijete naprosto dokonalý zážitek! Jen při 2 denním kurzu landkitingu si můžete zkusit, jaké to je mít pod nohami čtyřkolku a nechat se táhnout drakem po planinách a vychutnat si nespoutaný pohyb při zemi i nad ní!

Ve službě je zahrnuto

výuku ve skupince max. čtyř osob, zapůjčení kompletního kite vybavení v potřebné velikosti vč. bezpečnostní helmy i trapézy, certifikát o absolvované úrovni. Kurzy se pořádají v lokalitách Praha, Brno, Ostrava.

Ve službě není zahrnuto

dopravu na místo konání, stravu

Průběh služby

instruktor Vám vysvětlí základní principy, bezpečnostní zásady a následuje praktický nácvik s malými tréninkovými draky. Pak přejdete na létání s velkými depower draky. Naučíte se starty, přistání, využití síly draka pro jízdu a regulaci tahu. Pro zachování bezpečnosti účastníků tohoto kurzu pro začátečníky, se nevyužívají mini čtyřkolky. Tak jako v prvním dni, i druhý den Vás čeká praktická část celého kurzu. Při variantě 2 denního kurzu půjde v druhém dni zejména o nácvik techniky jízdy, startů a udržení jízdy. Po jeho absolvování obdržíte certifikát o dosažené úrovni.

Co si vzít s sebou

OBLEČENÍ - pohodlné, sportovní, pevnou obuv, sluneční brýle nebo čepici (za slunečných dnů)

Zdravotní, věková a jiná omezení

ZDRAVOTNÍ STAV - příznivý
VÁHA od 30 kg

Poznámka

Kurz se koná při počasí - vítr 3 až 12 m/s, bez četných srážek

Fotografie

Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby

Prodejce

1790Cena za službu
Při osobním setkání v
  • Praha
  • Příbor
  • Brno
Vykonání nebo předání služby
do 1 dneDostupnost

Řekněte o této službě a získejte 179 Kč

Zjistěte více o provizním systému nebo se přihlašte a začněte vydělávat.

Hodnocení zákazníků


Tuto službu zatím nikdo neohodnotil.


Čekejte prosím...