Lokalita: celá Česká republika (změnit region)
Ve Vašem městě a okolí nabízíme 268 služeb

Fotografie v záhlaví Aktivity v srdci Alp - Innsbruck a okolí (Tyrolsko)

Naplánuji pro vás úžasně aktivně strávený čas v Innsbrucku a v jeho okolí. Mohu ukázat nádherné výlety po přírodě, doporučit kam zajít do restaurací, či za kulturou a i aktivně se připojit ke skupině jako průvodce. Nečekejte neosobní provázení, ale spíš náladu podobnou výletu s přáteli :). Žiji v Innsbrucku, proto nejsme omezení časem - od jara do zimy mám pro každého úžasné zážitky, ať už horskou túru, výlet po zajištěných cestách (via ferrata), plavání (průzračná jezera), paragliding, doporučení kam na kolo, kde se ubytovat, kde se najíst, sestavím vám plán podle počasí a vašich přání na míru. V zimě jsou zde bezkonkurenční podmínky pro lyžování, snowboarding, freeriding či vás mohu vzít na skitouring / splitboarding po horách, po takovém dni potom domácí svařené víno chutná nejlépe :) . Těším se na vás!

Ceny:
200 Kč za víkendový plán
350 Kč za plán na týden

Ve službě je zahrnuto

Plánování vašich výletů po okolí s pomocí hledání ubytování, kontaktů, nápady co a kde - vždy aktuální a přiměřené počasí a vašim potřebám. Doporučení lokalit v celém okolí Innsbrucku, komunikace v němčině či angličtině, zaměření na aktivní osoby, co mají rádi turistiku a nové zkušenosti, neomezené věkem. Vymyslím program pro každého - včetně party víkendu s minimálními náklady pro studenty a relaxační víkend s ochutnávkou místní gastronomie pro seniory.

Ve službě není zahrnuto

Ubytování, strava, doprava, zajištění např. vybavení potřebné k daným aktivitám, poplatky za paraglide, půjčovné za kolo/lezecké vybavení, parkování atd.
Osobní doprovázení při aktivitách (záleží na dohodě) :)

Co si vzít s sebou

Záleží na aktivitách, kterých se chcete účastnit - sportovní vybavení do každého počasí, pohodlné vybavení na piknik u řeky či 'malé černé' na luxusní večeři v doporučených restauracích.

Zdravotní, věková a jiná omezení

Pokud chcete využít město a okolí naplno, je lepší být v kondici. Pokud potřebujete odjet na víkend, kde vaším cílem je vypnout a odpočinout si od shonu ve velkoměstě, poté žádná omezení nejsou - vždy záleží na dohodě.

Poznámka

Neváhejte se rozepsat o vašich přáních a o tom, co potřebujete. Ráda vám se vším pomohu a individuálně vytvoříme výlet, který vás naplno uspokojí.

Fotografie

Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby

Řekněte o této službě a získejte 20 Kč

Zjistěte více o provizním systému nebo se přihlašte a začněte vydělávat.

Hodnocení zákazníků


Tuto službu zatím nikdo neohodnotil.


Čekejte prosím...