Lokalita: celá Česká republika (změnit region)
Ve Vašem městě a okolí nabízíme 268 služeb

Nabízíme reálné služby z Vašeho okolí

Na Fobo.cz naleznete reálné služby z Vašeho blízkého okolí, ale i služby, které se dají vykonat online či zaslat poštou. Nezaměřujeme se pouze na online sektor. To je jedna z našich největších výhod.

Kvalita je u nás na prvním místě

Máme rádi kvalitu a proto každou přidanou službu kontrolujeme. Nekvalitní či nesmyslné nabídky nekompromisně odstraňujeme. Chceme návštěvníkům nabídnout prvotřídní obsah.

Chráníme kupující

Chceme, abyste se cítili v bezpečí. Proto Vaše peníze vyplatíme prodávajícímu až ve chvíli, kdy potvrdíte, že Vám byla služba opravdu vykonána. V opačném případě Vám peníze vracíme.

Prodávající dostanou opravdu zaplaceno

Vážíme si všech, kteří na Fobo.cz nabízí kvalitní služby. Vše je navrženo tak, aby zde nevznikl prostor pro neplatiče a podvodníky. Kupující platí za službu předem na náš účet. Peníze vyplatíme až po potvrzení vykonání.

Moderní platební metody

U nás můžete platit kreditní kartou či rychlým bankovním převodem. Peníze jsou převedeny téměř okamžitě, což urychlí celý prodejní proces. Samozřejmě podporujeme i klasický bankovní převod, který ale může být pomalejší.

U nás si vyděláte nejvíce

Necháváme si pouze 15% z ceny každé prodané služby. Ostatní konkurenční servery mají provizi až dvojnásobnou. U nás si jednoduše vyděláte mnohem více peněz. Z provize platíme reklamu, náklady na server a vývoj celého Fobo.cz.

Čekejte prosím...