Lokalita: celá Česká republika (změnit region)
Ve Vašem městě a okolí nabízíme 268 služeb

Fotografie v záhlaví Water transfer printing - Hydrografika

Technologie Water Transfer Printing byla po desetiletí využívána v armádě pro dobré maskování zbraní a dalšího vojenského vybavení. Postupem času se stala technologie WTP dostupnější i pro jiná odvětví a díky tomu Vám může firma WTP Praha tyto služby nabídnout. Vodotisk je také známý jako Camo namáčení, vodní grafika, aqua grafika, vodní zobrazování, nebo vodní tisk. Vytvoří se trvalý povrch, který je odolnější než barva nebo obtisk. Water Transfer Printing, Wasser Transfer Druck, neboli vodotisk se aplikoval dříve hlavně na díly, u kterých byly kladeny vysoké nároky na odolnost, námahu, otěr a podobné vlivy a podmínky.
Dnes se setkáváme s využitím této technologie téměř v každém odvětví. Celkově lze říci, že téměř bez omezení. Velkou výhodou WTP je bezproblémové využití u trojrozměrných objektů (hrany, rohy, výběžky, členění apod...), což je s jinou technologíí prakticky nemožné. Každý povrch předmětu je uzavřen několika vrstvami laku s UV složkou proti stárnutí na světle a výbornou odolností vůči mechanickému poškození. Naše firma používá k lakováníprodukty špičkové kvality světové značky Akzo Nobel.
Pro proces WTP jsou vhodné téměř všechny díly z různých materiálů, ketré lze přelakovat (např. hliník, ocel, keramika, sklo, tvrdé dřevo,plasty.
Dalším z důvodů využití WTP je snížení hmotnosti použitím imitace místo skutečného materiálu (např. různé prvky interiéru - imitace dřevo).
Zde je kladen důray především na 2D a 3D formy povrchové úpravy. Dnes jsme schopni nabídnout svým zákazníkům přes 1100 druhů imitací - karbon, mramor, dřevo, kámen, žula, grafika, zvířecí motivy, kamufláže, květinové vzory....

Cena uvedená níže je za sadu elektronů

Fotografie

Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby

Prodejce

2850Cena za službu
Poštou nebo při osobním setkání v
  • Praha
poštovné 80 Kč
Vykonání nebo předání služby
do 10 dníDostupnost

Řekněte o této službě a získejte 285 Kč

Zjistěte více o provizním systému nebo se přihlašte a začněte vydělávat.

Hodnocení zákazníků


Tuto službu zatím nikdo neohodnotil.


Čekejte prosím...