Lokalita: celá Česká republika (změnit region)
Ve Vašem městě a okolí nabízíme 268 služeb

Fotografie v záhlaví Moderátor pro vaše dětské akce, firemní večírky, plesy

Hledáte moderátora pro Vaši akci ?

PLESY - FIREMNÍ AKCE - MAŠKARNÍ KARNEVAL PRO DĚTI - DĚTSKÝ DEN - MÓDNÍ PŘEHLÍDKY - SVATBY - SOUTĚŽE - SPORTOVNÍ AKCE - ZÁBAVNÉ PROGRAMY - OSLAVY NAROZENIN - PROMO AKCE

Moderováním se zabývám od roku 2000 a myslím, že nebudu lhát, když řeknu, že mi to jde dobře. Je to příjemná práce plná změn a překvapení, která vyžaduje umění improvizace, pohotovosti a schopnosti zaujmout diváka či posluchače.

S moderováním akcí všeho druhu mám velké zkušenosti, a rád své služby nabídnu i Vám. Za dobu mé moderátorské kariéry jsem už moderoval snad všechno, co se moderovat dá.

Každá akce je jiná a vyžaduje jiný přístup a styl moderování. Důležitý je vždy výsledek a pocit, který si z dané akce odnáší diváci, pro které to všechno vlastně děláme. Pokud budete mít zájem o moje služby, rád se budu podílet na celé akci, a to včetně scénáře, který je velmi důležitý, případně na dramaturgii a režii. Vždy se dá vymyslet spousta věcí, které mohou program vylepšit, či oživit.

Nebojte se ozvat i v případě, že potřebujete jen poradit s výběrem interpretů nebo sestavením scénáře. Každý má svůj obor a specializaci, které se věnuje, a tak i já rád využiju své zkušenosti, aby výsledek naší spolupráce vedl k tomu hlavnímu cíli - spokojenosti Vaší, mé a v první řadě vašich klientů a návštěvníků.

Těším se na spolupráci

Fotografie

Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby

Prodejce

1500Cena za službu
Při osobním setkání v
  • Praha
Vykonání nebo předání služby
do 3 dníDostupnost

Řekněte o této službě a získejte 150 Kč

Zjistěte více o provizním systému nebo se přihlašte a začněte vydělávat.

Hodnocení zákazníků


Tuto službu zatím nikdo neohodnotil.


Čekejte prosím...