Lokalita: celá Česká republika (změnit region)
Ve Vašem městě a okolí nabízíme 268 služeb

Poskytuji klasickou zdravotní masáž celého těla (záda+šíje+ruce+ nohy+lehké procvičení všech masírovaných částí těla), Masáž celého těla trvá hodinu. Před masáží se nedoporučuje jíst větší dávku jídla. Tato masáž je současně relaxační v klidném diskrétním prostředí. Každý klient má svůj čas k dispozici bez rušivých vlivů .
Dále poskytuji velmi vyhledávané (zejména ženami) ruční lymfodrenáže nohou. Trvají hodinu a léčí celulitidu, zeštíhlují a eliminují otoky nohou. Před lymfodrenáží doporučujji vypít větší sklenici vody nebo čaje.

Ve službě je zahrnuto

V době masáží nebo lymfodrenáží poskytuji jako certifikovaná poradkyně pro regeneraci sil přírodními prostředky a postupy zdarma odpovědi na Vaše případné otázhky stran Vašeho zdraví. Rovněž zdarma se Vám dostane bionenergetické ošetření bolestivých kloubů a svalů sendvičovým přiložením mých rukou - obvykle dochází ihned k pozitivní reakci - utlumení pocitů bolesti a odstranění napětí v místě ošetření.

Ve službě není zahrnuto

Masáže a ručni lymfodrenáže jsou zásadně povahy zdravotní, služby erotické povahy neposkytuji.

Poznámka

Mám za sebou 20 letou praxi v oboru, který vykonávám. Těším se na Vaši návštěvu - Váš dobrý pocit jak po stránce fyzické, tak i psychické při poskytování mých služeb=můj cíl.

Prodejce

400Cena za službu
Při osobním setkání v
  • Prostějov
Vykonání nebo předání služby
do 7 dníDostupnost

Řekněte o této službě a získejte 40 Kč

Zjistěte více o provizním systému nebo se přihlašte a začněte vydělávat.

Hodnocení zákazníků


Tuto službu zatím nikdo neohodnotil.


Čekejte prosím...