Lokalita: celá Česká republika (změnit region)
Ve Vašem městě a okolí nabízíme 268 služeb

Fotografie v záhlaví Logo pro vaše stránky

Hezký den, nabízím zajímavé ceny za služby, výstupy návrhů v souborech EPS, PDF, DXF, AI, SVG, EMF a PSD na požádání, návrhy log, logotypů, vizitek, obalů, plakátů, triček - dresů, bannerů a další. Levnější projekt v CZ / SK nenajdete.

Ve službě je zahrnuto

Vektorizace, logo na jiných podkladech ( náhledovky )
výstupy grafických materiálu v : EPS, PDF, DXF, AI, SVG, EMF, PSD případně další výstup ( za příplatek )

Průběh služby

1) Seznámení se s Vaším projektem:
Předat grafikovi co nejvíce podstatných informací, které by se měly v logu odrazit. Při práci na logu je nutná spolupráce zadavatele. (např. Jsme společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá pronájmů rekreačních chatek v zahraničí, klademe důraz na spolehlivost, odpočinek, a hlavně rychlost vyřízení.

2) Nahlížení
Bez tužky a papíru to nejde. Grafik si nejprve rozkreslí nápady na papír. Kresba je živá, vyjadřuje více smyslu, emocí, charakteru. Nejzajímavější nápady grafik překreslí do PC a doladí – vybere barvy, navrhne typografii.

3) Uležet / dopéct
Nyní jeden z nejdůležitějších a často opomíjených kroků – nechat návrhy pár dní uležet, uzrát. Nechceme přece jíst nedopečený chléb. Nezralé ovoce. Návrhy po několika dnech vidíme nezaujatě, v jiném světle. Ukážou se chyby, které je třeba doladit.

4) Konzultace osobně / online
Přichází ten správný čas na prezentaci návrhů zákazníkovi. Konzultovat návrhy, vybrat ten nejvhodnější, na kterém se bude dále pracovat. Domluvit případné úpravy a další schůzku. Pokud je již vybrán a vyladěn návrh loga – musí grafik ještě logo doladit, vyhladit křivky, tvary opticky vyvážit – jsou to úpravy, které již logo nemění, pouze začistí hrubou část.

Fotografie

Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby

Prodejce

500Cena za službu
Online nebo při osobním setkání v
  • Kadaň
Vykonání nebo předání služby
do 14 dníDostupnost

Řekněte o této službě a získejte 50 Kč

Zjistěte více o provizním systému nebo se přihlašte a začněte vydělávat.

Hodnocení zákazníků


Tuto službu zatím nikdo neohodnotil.


Čekejte prosím...