Lokalita: celá Česká republika (změnit region)
Ve Vašem městě a okolí nabízíme 268 služeb

Fotografie v záhlaví Poradím jak zhubnout za 9 dní

Tento devítidenní výživový čisticí čisticí program vám poskytuje všechny potřebné nástroje, které vám pomohou očistit váš organismus a převzít kontrolu nad svým zdravím. Naše zkušenosti ukazují, že úspěšnost v jeho dodržování a dosažení svých cílů je vyšší, pokud si budete průběžně zapisovat svůj denní příjem jídla a mapovat své pokroky.

Prvním krokem k pročištění vašeho organismu je kontrola příjmu škodlivých konzervačních látek a chemikálií. Během prvních dvou dnů konzumujte pouze následující přírodní produkty a budete na dobré cestě ke zdraví a štěstí. Nejtěžší je vydržet první dva dny. Musíte to brát vážně, protože jde o zlepšení vašeho zdraví a ztrátu hmotnosti. Výsledky budou pro vás cenné, takže vydržte!

Pokud budete důsledně pokračovat v tomto plánu, pomůžete svému organismu dále se zbavovat škodlivých chemických látek a začnete spalovat uložené tukové buňky. Během této fáze byste již měli pociťovat nějaké výsledky. Vaše hmotnost může kolísat ze dne na den, ale nenechte se odradit. Namísto každodenního vážení zaznamenávejte svou váhu 1, 3, 6 a 9 den.

Fotografie

Fotografie služby Fotografie služby Fotografie služby

Prodejce

69Cena za službu
Online Vykonání nebo předání služby
do 2 dníDostupnost

Řekněte o této službě a získejte 7 Kč

Zjistěte více o provizním systému nebo se přihlašte a začněte vydělávat.

Hodnocení zákazníků


Tuto službu zatím nikdo neohodnotil.


Čekejte prosím...