Kde sehnat fotografie zdarma k Vaší službě? - Blog

Ilustrační fotografie článku Kde sehnat fotografie zdarma k Vaší službě?

Fotografie u služby je první věc, kterou Vaši zákazníci uvidí. Je tedy velice důležité, aby přiložená fotografie byla kvalitní, odpovídala obsahu služby a aby byla zajímavá. Může se stát, že ke službě jednoduše nemáte vhodnou fotku. Co tedy dělat? Řešením jsou fotobanky zdarma.

Připravili jsme pro Vás seznam opravdu těch nejlepších fotobanek, ze kterých můžete stahovat fotografie zdarma k volnému užití. Pokud tedy nemáte ke službě vlastní fotografii, můžete čerpat z fotobanky.

Flickr.com

Jedná se o poměrně novou fotobanku, která nabízí obří databází kvalitních fotek tvořenou uživateli z celého světa. Při vyhledávání si nastavte filtr na All creative commons, díky tomu budete vyhledávat pouze fotky k volnému užití. Vždy se ujistěte, že stahovaná fotografie spadá pod tuto licenci.

Odkaz: www.Flickr.com (All creative commons po kliknutí již nastaveno)

EveryStockPhoto.com

Tato stránka vyhledává fotografie na ostatních free fotobankách a shromažďuje jejich výsledky. Fotografie jsou zde opravdu smíšené kvality. Kdo hledá, jistě nalezne kvalitní fotografii.

Odkaz: www.everystockphoto.com

LibreShot.com

Fotobanka od českého autora. Počet fotek neohromí, nicméně kvalita obrázků vůbec není špatná. Fotografie jsou dle slov autora volně k použití.

Odkaz: www.LibreShot.com

Která fotobanka je podle nás nejlepší?

Můžeme Vám doporučit Flickr. Fotografie z této stránky jsou opravdu kvalitní a celý web je moderní a snadný na používání.

Doufáme, že jsme Vám pomohli a budeme rádi, když si na Fobo.cz přidáte svou službu :)

Názory k článku Kde sehnat fotografie zdarma k Vaší službě?

  • vladislav krapka -

    Ahoj

Přidej svůj názor

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve přihlásit.