5 tipů, které Vám přinesou více objednávek - Blog

Ilustrační fotografie článku 5 tipů, které Vám přinesou více objednávek

Máme pro Vás pár rad, které zaručeně zvednou počet objednávek nabízené služby. Pojďte se podívat, na co by jste při vyplňování rozhodně neměli zapomenout a na co si dávat pozor. Detaily jsou velice důležité.

1. Základem je kvalitní popis služby

Jednou z nejdůležitějších věcí je dobře vyplněný popis služby. Vyplatí se do něho investovat svůj čas i energii. Rozepište se a ukažte zákazníkovi, co vše při koupi dostane. Jedna věta rozhodně nestačí. Stejně tak důležitý je i krátký, ale výstižný nadpis služby. Je to totiž text, který čteme jako první.

2. Pěkná fotografie

Lidé mají rádi obrázky a projevuje se to samozřejmě i na prodejnosti. Služba bez fotografie bude mít většinou menší prodejnost než nabídka s krásnou a poutavou fotografií. Pokud nemáte svou vlastní fotografii nabízené služby, rozhodně vyzkoušejte nějakou free fotobanku zdarma. Jednou z těch největších fotobank je například EveryStockPhoto.com.

3. Zvolte optimální cenu

Obecně platí, že při nižší ceně bude poptávka po Vaší službě vyšší. Je ale dobré umět si vážit svého času a cenu nenastavovat přehnaně nízko - mohlo by to vzbuzovat dojem, že nabízíte nekvalitní službu. Stejně tak bezhlavé přecenění služby Vám rozhodně více objednávek nepřinese. Je dobré hledat optimum.

4. Buďte sociální

U každé služby se v pravém horním rohu nachází malé tlačítko sdílet. Použijte ho! Doporučte svou službu Vašim přátelům ze sociálních sítí. Pomocí sdílení se dá sehnat mnoho zákazníků - nejen z řad Vašich přátel. Tak proč toho nevyužít?

5. Nabízejte kvalitní služby

Je poměrně těžké posoudit, co je a co není kvalitní služba. Pokud ale budete svou práci dělat pořádně, lidé to ocení. Získáte pozitivní hodnocení a hlavně komentáře, které podpoří potenciální zákazníky. Pozitivní komentář je k nezaplacení.

Přidej svůj názor

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve přihlásit.