Sdílejte Fobo a dostanete 10% z ceny prodaných služeb! - Blog

Ilustrační fotografie článku Sdílejte Fobo a dostanete 10% z ceny prodaných služeb!

Máme pro Vás perfektní nabídku. Stačí nasdílet Fobo.cz pomocí zvacího odkazu a vyplatíme Vám 10% z ceny prodaných služeb. Provizi vyplácíme ze všech dokončených objednávek, které Vaši přátelé provedou 30 dní od kliknutí na odkaz! Pro více informací čtěte dále.

Nabízíme všem zajímavý přivýdělek. Stačí, když nasdílíte Fobo.cz na svých sociálních sítích. Potřebujete k tomu jen zvací odkaz, který je zobrazen u každé služby pod fotografiemi. Můžete samozřejmě sdílet i celou stránku Fobo.cz - zvací odkaz v tomto případě najdete na stránce Provizní systém.

Odměníme se

Kde najdete svůj zvací odkaz?

Váš zvací odkaz naleznete po rozkliknutí služby pod fotografiemi. Adresu v rámečku stačí zkopírovat a vložit jí na Facebook, Google+, nebo na Váš web.

Pokud chcete propagovat celý portál Fobo.cz, zvací odkaz naleznete v sekci Provizní systém.

Jak to funguje?

Pokud někdo na Váš zvací odkaz klikne, poznamenáme si, že jste na Fobo přivedli návštěvníka. Následně Vám vyplatíme 10% z ceny všech jeho zakoupených služeb. Počítáme veškeré nákupy, které Vámi přivedený návštěvník provede 30 dní od kliknutí. To je více než férová nabídka, nemyslíte?

Proč to děláme?

Rádi se odměníme všem, kteří nám pomohou s propagací. Chceme Vás motivovat k tomu, aby jste o tomto portálu řekli svým přátelům i blízkým.

Vy nám pomůžete, my Vás odměníme. Hrajeme fér. Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme moc rádi, když se zapojíte. Pokud nemáte zájem, dejte nám prosím alespoň To se mi líbí - i to nám pomůže :)

Přidej svůj názor

Pro přidání komentáře se musíte nejdříve přihlásit.